• USD 41.4
  • EUR 45.3
  • GBP 53.8
Спецпроєкти

Пошкоджені німецькі бойові машини відновлюють в Україні, - голова "Укроборонпрому"

Німецькі бойові машини відновулюють в Україні на спільному підприємстві "Укроборонпрому" та німецького концеерну Rheinmetall

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив генеральний директор "Укроборонпрому" Герман Сметанін, передає "ДС" з посиланням на АрміяInform,

"На сьогодні з усіх наших іноземних партнерів саме з Rheinmetall ми найбільше просунулися. За стислий час ми пройшли шлях від укладання угоди та реєстрації спільного підприємства у жовтні 2023 року до початку роботи виробничих потужностей. Це був досить непростий шлях, але перші німецькі бойові машини вже відновлюються на території України", — сказав він.

Сметанін підкреслив, що українські фахівці продемонстрували здатність виконувати роботи високої складності.

"Іноземці мають власні сучасні технології, які значно відрізняються від звичних для нас. Проте українські професіонали набули великого досвіду ремонту бронетехніки після пошкоджень у боях, яких не було з часів Другої світової війни. Тому їх освоєння не стало проблемою", — додав директор "Укроборонпрому".

Як повідомляла "ДС", 20 червня стало відомо, що німецький збройовий концерн Rheinmetall отримав найбільше в історії компанії замовлення на постачання 155-мм артилерійських боєприпасів. Основним покупцем стане Німеччина — вона забезпечить частину поставок в Україну.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua