• USD 28.3
  • EUR 33.2
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Після низки скандалів, в Раді знову хочуть повернуться до питання "футбольної" ТСК

Реклама на dsnews.ua

Попередній порядок роботи парламенту на наступний тиждень включає в себе питання розгляду діяльності так званої футбольної ТСК

До нього депутати хочуть повернуться через 4 місяці після того, як повноваження Комісії минули. Чи буде постанова про продовження роботи Комісії внесена в зал — все ще не відомо.

До цього моменту, попередні висновки футбольної ТСК депутати намагалися розглянути мінімум тричі, проте питання знімали з голосування через відсутність голосів.

Варто нагадати, що зазначена Комісія вивчала питання будівництва футбольних міні-полів в м. Києві в рамках реалізації програми розвитку спортивної інфраструктури 2017-2018 рр.

За півроку роботи, Комісія не змогла прийти до будь-яких остаточних висновків, вказавши, що інформація про можливі порушення при будівництві майданчиків не підтвердилася.

Незважаючи на це, лобі ТСК в особі депутатів від ОПЗЖ — Григорія Суркіса та Григорія Мамки — всіляко намагалися протиснути продовження повноважень Комісії. Поки марно.

Депутати від різних фракцій заявляли що не голосуватимуть за ТСК по причині не бажання брати участь в спробах зведення особистих політичних рахунків.

Представники футбольної еліти, в свою чергу, теж не змовчали.

Зокрема, власники "Золотих м'ячів" — Шевченко, Бєланов та Блохін — закликали ВРУ на маніпулювати на темі "футбольної ТСК". А саме її існування називали тиском на Українську асоціацію футболу і "інструментом дискредитації".

Нагадаємо, що Григорій Суркіс одного разу намагався спростувати свою зацікавленість в роботі футбольної ТСК проти УАФ, але тоді він так і не пояснив свою ж смс-переписку з колегами, в якій давав команду «працювати далі» саме в контексті парламентської комісії.

Також нагадаємо, «динамівські серця» у війні Суркіса проти УАФ, стали на бік футбольної асоціації, закликавши колишнього функціонера «розмежовувати спорт і політику», а також припинити «задовольняти особисті політичні амбіції» за кошти статусу депутата.

    Реклама на dsnews.ua