• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 46
Спецпроєкти

Після розвалу "Голосу" Притула почав працювати на Офіс президента, - експерт

Шоумен Сергій Притула після розвалу "Голосу" почав співпрацю з офісом президента, він критикує Кличка в обмін на політичні перспективи у провладній партії

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Таку думку висловив політичний експерт Олексій Голобуцький на своїй сторінці у фейсбук.

"Політична кар'єра шоумена Сергія Притули обірвалась так само раптово, як і почалась. Спочатку його посунули з політради "Голосу", а потім і вся партія накрилась шматочком туалетного паперу із заявою про вихід з лав політсили. Тим не менше, Притула не схотів залишатись безпритульним. Тож довелося до когось притулятись. А Офіс президента видався надійною опорою. Угода стандартна: медійний Притула активно лиє бруд на Кличка в обмін на політичні перспективи. Які саме — буде зрозуміло вже зовсім скоро. Але очевидно, що шоумен віднайшов своє політичне майбутнє у партії влади", — написав Голобуцький.

Він зазначив, що Офіс президента продовжує шукати способи зашкодити іміджу Віталія Кличка.

"Схоже, на Банковій зовсім не готові визнати провал спецоперації проти Кличка, хоча більшість "гучних" справ розвалюються, а рейтинги довіри до мера столиці вперто не падають, навіть навпаки. Принаймні, в ОП дійшли правильного висновку, що обширна ботоферма ніяких результатів не приносить. Майбутнє Притули передбачуване: використають і… Більше цікаво, що ще там вигадають на айкосних нарадах проти Кличка. Іноді люди на межі відчаю вдаються до креативних варіантів", — підсумував Голобуцький.

    Реклама на dsnews.ua