• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Після скандалу з незнанням цін на продукти в Києві Тищенко вирішив включитися в "рішучу битву за киян"

Заступник голови фракції "Слуга народу" у Верховній Раді Микола Тищенко оголосив про створення міжфракційного об'єднання "Київ дій"

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про створення об'єднання Тищенко заявив сьогодні у кулуарах Верховної Ради, повідомляє "ДС" з посиланням на Lb.ua.

"Сьогодні київська влада створила з міста не місто-столицю, місто-героя, місто-приклад, а місто-самоуправство… Хочемо змінити цю парадигму, стратегію, хибну стратегію. Хочемо налагодити комунікацію з керівництвом країни, усіма гілками влади. Тому ми йдемо в рішучий бій за киян, за українців", — сказав Тищенко.

До складу міжфракційного об'єднання "Київ дій" поки що увійшли 25 народних депутатів з різних фракцій. При цьому Тищенко не став називати їх прізвищем, заявивши лише, що "об'єднання не є закритою конструкцією" і він чекає на приєднання інших депутатів.

Нагадаємо, нещодавно Микола Тищенко здивував українців своїми знаннями про продуктовий шопінг. У коментарі журналістам колишній ресторатор стверджував, що шмат сала коштує від 50 грн за кілограм. Стільки ж – яловичина, від 50 до 70 гривень, але можна знайти і за 20. А гречку він купує приблизно 12-28 гривень за кіло. За словами Тищенка, такі ціни можна знайти не у приватних фермерів із глибинки, а в самому центрі Києва – на Бессарабському ринку.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua