• USD 28.2
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Посол Нідерландів прокоментував можливість України втратити безвіз

Реклама на dsnews.ua

Наразі про "реальну" загрозу втрати безвізу для України поки не йдеться, адже депутати Європарламенту про це поки що не говорили

Про це заявив посол Нідерландів в Україні Йоганнес де Мол, інформує "ДС".

Він зазначив, що можливість подорожувати в країни Євросоюзу за спрощеною системою для українців дуже важлива, "оскільки головна євроінтеграція відбувається в головах".

"Я знаю, про що ви питаєте, бачив, що про це багато писали. Але новини були засновані на словах депутатів Європарламенту, і там не йшлося про реальні загрози", — сказав посол, слова якого наводить УНІАН.

Йоганнес де Мол також висловився щодо "війни з дезінформацією".

"Я дуже ціную те, що українці можуть подорожувати. Я вірю в прямі контакти людей. Українці можуть побачити самі, як все працює в ЄС, зрозуміти, яке суспільство вони хочуть створити. Інтеграція — в головах. Зараз йде величезна війна з дезінформацією. Побачивши все своїми очима, люди можуть визначити, що правда, а що ні. Потрібно подорожувати, дивитися, думати, яку країну хочеться побудувати. Україна — суверенна держава, вона сама визначає свій шлях", — сказав посол Нідерландів в Україні.

Нагадаємо, восени 2020 року депутат Європейського парламенту від Німеччини, член комітету ЄП у закордонних справах Віола фон Крамон заявила, що непрозора процедура відбору глави Спеціалізованої антикорупційної прокуратури може привести до втрати безвізового режиму України з Європейським Союзом.

    Реклама на dsnews.ua