• USD 27.7
  • EUR 33.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Посол США в Україні проігнорувала Єрмака, коментуючи зустріч із Зеленським

Реклама на dsnews.ua

Тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін дивилася церемонію інавгурації Джо Байдена разом із президентом Володимиром Зеленським

Про присутність голови Офісу президента України Андрія Єрмака американський дипломат не обмовилася жодним словом, інформує "ДС".

"Із задоволенням разом з Президентом Володимиром Зеленським спостерігали цей священний момент в американській демократії", — сказала Крістіна Квін.

Примітно, що Квін не згадала про присутність голови ОПУ Андрія Єрмака, його навіть немає на спільному фото. Це може вказувати на демонстративне несприйняття американською стороною "куратора Банкової". Сам він про свою участь не без пафосу повідомив у Facebook.

"Дивимося інавгурацію президента США разом з Президентом України Володимиром Зеленським та тимчасовою повіреною Сполучених Штатів в Україні Крістіною Квін. Упевнений, відносини наших країн мають вийти на новий рівень. Ще виступаючи у Верховній Раді України у 2015 році, Джозеф Байден обіцяв завжди говорити про Україну. І він багато разів стримав своє слово", — написав Єрмак.

Як писала "ДС". 20 січня Джо Байден склав присягу і став 46-м президентом США.

    Реклама на dsnews.ua