• USD 28.3
  • EUR 33
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Посол України повернувся до Мінська

Реклама на dsnews.ua

Посол України в Білорусі Ігор Кизим повернувся до Мінська після консультацій в МЗС

Про це повідомили в посольстві України в Білорусі, передає "ДС" з посиланням на "Радіо Свобода".

"Як вже зазначав міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, наразі офіційні контакти між нашими країнами "поставлені на паузу". Водночас подальший розвиток українсько-білоруських відносин залежатиме від багатьох факторів, зокрема розвитку ситуації безпосередньо в Білорусі, а також інтеграційних процесів у рамках Союзної держави Білорусі та Росії", — сказав Кизим.

Як повідомляла "ДС", 16 серпня Олександр Лукашенко, виступаючи на провладному мітингу в Мінську, звинуватив Україну в закликах провести нові вибори в Білорусі. Після цього посол України в Білорусі Ігор Кизим був відкликаний до Києва для консультацій.

В Офісі президента України цю заяву спростували, зазначивши, що Білорусь робить недружні кроки по відношенню до України. Мова, зокрема, йде про видачу Росії бойовиків ПВК "Вагнер", які воювали на Донбасі.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що незважаючи на дипломатичну паузу, відносини між Україною і Білоруссю зберігаються. Пауза стосується тільки контактів між офіційними представниками двох держав.

    Реклама на dsnews.ua