• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Посольство США з нагоди Дня миру зажадало від Росії залишити у спокої Донбас і Крим (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Посольство США закликало Росію припинити конфлікт на Донбасі, який вона викликала і підтримує, залишити Донбас і Криму та звільнити всіх незаконно увʼязнених українців

Про це заявила тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін у відеозверненні з нагоди Всесвітнього дня миру, передає "ДС".

"У Всесвітній день миру ми закликаємо Росію зробити вибір на користь миру. Українці, як і люди в усьому світі, хочуть прожити своє життя в мирі та з повним визнанням своїх людських прав. Поки Росія не припинить конфлікт, який вона викликала і підтримує на Донбасі, і повністю не вийде з Донбасу і Криму, українці не сможуть насолоджуватися миром, якого заслуговують", — заявила Квін.

Вона також наголосила, що США підтримують суверенітет і територіальну цілісність України.

"Росія також повинна звільнити всіх українців, яких вона незаконно уклала в покарання за їх мирне незгоду. США залишаються повністю відданими дипломатичним зусиллям для припинення створеного Росією конфлікту на сході України і окупації Криму. Ми разом з українським народом підтримуємо суверенітет і територіальну цілісність України", — додала Квін.

Як писала "ДС", раніше державний секретар США Майк Помпео наголошував, що Сполучені Штати продовжують підтримувати демократичні прагнення України.

    Реклама на dsnews.ua