• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 38
Спецпроєкти

Витративши COVID-фонд на дороги, Кабмін вирішив просити гроші для боротьби з пандемією у європейського банку

Реклама на dsnews.ua

Уряд України звернеться до Європейського інвестиційного банку з проханням профінансувати 25 млн євро для допомоги малим і середнім підприємствам в боротьбі з COVID-19

Відповідне розпорядження про схвалення проекту листа уряду до банку було прийнято на сьогоднішньому засіданні уряду, інформує "ДС" з посиланням на народного депутата фракції "Європейська солідарність" Олексія Гончаренка.

Гончаренко привів в своєму Telegram-каналі фотокопію відповідного розпорядження.

Підписати лист до Європейського інвестиційного банку уповноважили міністра фінансів Сергія Марченка.

Як повідомляла "ДС", за станом на 27 жовтня, з Фонду боротьби з коронавірусів витрачено 52% всіх коштів, майже половина з яких (16,3 млрд грн) була спрямована на ремонт і будівництво доріг. Крім того, "на забезпечення правопорядку" використано 2,4 млрд грн.

Нардеп від "Слуги народу" Ірина Верещук заявила, що половина Фонду на боротьбу з коронавірусів витрачена на будівництво доріг, оскільки не було впевненості, що Міністерство охорони здоров'я зможе ефективно і в повному обсязі освоїти кошти. А керівник Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кубрак заявив, що ніякого спеціального фонду боротьби з COVID-19 взагалі не було.

    Реклама на dsnews.ua