• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

"Повторюють помилку Януковича", - Карасьов прокоментував наміри "Слуги народу" ухвалити закон про столицю

Партія Зеленського повторює помилки "регіоналів", ухвалюючи закон про столицю, який передбачає призначення президентом свого голови КМДА

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив політичний експерт Вадим Карасьов на своїй сторінці у Facebook

"Провладна партія "Слуга народу" робить політичну помилку, коли намагається взяти Київ, діючи у стилі Януковича. Я про спробу "слуг" розділить посади мера та призначить свого голову КМДА. Просто варто згадати результат Партії регіонів у київських округах на виборах 2012 року. Тоді кандидати від провладної партії отримали 0 мандатів із 13 можливих. Не допоміг ні адмінресурс, ні медіаресурс, ні гречка. Причина – у 2010 році Янукович попри рішення Конституції та закону про столицю призначив головою КМДА Олександра Попова. Попри ставлення до Черновецького, киянам не зайшов такий антизаконний кульбіт від регіоналів", — заявив Карасьов. 

Політичний експерт упевнений, що киян не пробачить владі зазіхання на їхнє право вибору. 

"І незважаючи на те, що за два роки до виборів регіонали хотіли продемонструвати інфраструктурний прорив та купити кохання киян, це у них не вийшло. Тому результат закономірний – розгромний програш кандидатів від ПР у столиці. Кияни ніколи не пробачають посягань влади на їхнє право вибору. Таку ж участь чекає і на "Слугу народу" у спробі поставити свого дублера для мера Кличка. Навіть прикриваючись новим законом про столицю. І ще варто пам'ятати – Кличко – це не Черновецький. Кличко на минулих виборах переміг у першому турі (а кандидатка від "слуг" була четвертою) і зараз є політиком із найбільшою підтримкою серед киян", — підсумував Карасьов.

    Реклама на dsnews.ua