• USD 27
  • EUR 32.7
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

"Піде по трупах": стало відомо, чому Медведчук не спілкувався зі старшим братом (ВІДЕО)

Народний депутат від ОПЗЖ Віктор Медведчук і його старший брат по матері Володимир Гулько не спілкувалися через будинок матері

Ліна Гунько
Ліна Гунько
Реклама на dsnews.ua

Про це в ефірі ток-шоу "Право на владу" розповіла вдома померлого в 2006 році Володимира Ліна Гулько, передає "ДС".

За її словами, завдяки її чоловікові молодші брати — Віктор і Сергій — змогли здобути освіту.

"Він прийшов з армії — Віктору та Сергію було десь по років девʼять. Він виховав і вивчив дітей і дав їм освіту. На його гроші діти були вивчені. Мати не працювала. Вітчим мого чоловіка теж був інвалід — він не працював. Була одна людина — старший брат, який утримував всю сімʼю", — уточнила Ліна Гульнко.

При цьому вона додала, що Віктор Медведчук ігнорував їх спроби відновити спілкування, навіть тоді, коли Володимир був при смерті.

"… Медведчук не йшов на спілкування. Я дзвонила і казала, що брат при смерті — мені не потрібні ваші гроші! "Передайте йому, що брат вмирає". Помер без нього. Я стояла на колінах і просила його: "Прости Віктора, прости!" Але мій чоловік сказав наступне: "Медведчук піде по трупах, щоб домогтися влади". Він відмовився від брата, тому що мама переписала таку маленьку хатку, як моя, бо він утримував господарство і дітей", — згадує вдова.

Нагадаємо, Офіс генерального прокурора розгляне можливість апеляції на рішення Печерського районного суду, який на два місяці, до 9 липня, відправив Віктора Медведчука під цілодобовий домашній арешт. Прокуратура просила для кума російського президента арешт з альтернативою застави у 300 млн гривень.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua