• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Привітання Зеленського: у LOT підтвердили, що до них зверталися з ОПУ з приводу дітей-акторів

Реклама на dsnews.ua

Зйомки новорічного привітання президента Володимира Зеленського за участю дітей тривали близько трьох годин. Юні актори залишилися задоволені процесом, їх набирали через спеціалізоване агентство LOT

Ідею новорічного привітання президента готував його офіс, за реалізацію відповідав заступник голови ОП Юрій Костюк, передає "ДС" з посиланням на Бабель.

Зйомки новорічного привітання президента проходили 27 грудня в Маріїнському палаці і на площі перед ним. Дітей-акторів 5-8 років для відеоролика шукали кілька агентств. Катерина Кірейцева, мама дівчинки-актриси, яка знімалася в привітанні, розповідає, що жодних особливих вимог у агентств не було: «Було важливо, щоб діти були ігрові (вміли грати — "ДС") і слухняні».

27 грудня дітей запросили на запис тільки тієї частини, в якій вони були задіяні.

«Зйомки за участю дітей тривали кілька годин з дотриманням вимог чинного законодавства», — повідомили виданню в прес-службі Офісу президента і уточнили, що претензій на адресу знімальної групи у батьків не було.

«Дітей запросили, відзняли і відпустили. Години три, в середньому. Тих, хто розповідав про свої бажання та мрії, знімали ще на великих планах, інші звільнилися швидше», — уточнили у пресслужбі.

Мами двох дітей, які брали участь в зйомках, підтвердили цю інформацію. За їхніми словами, їх зібрали на 18:00, але зйомки почалися пізніше.

«Зйомки проходили чудово, з дотриманням закону, всі були задоволені», — розповіла журналістам Тетяна, мама одного з дітей-акторів Аміра Махді.

«Моя дочка вийшла після першого дубля і сказала: "Мама, я бачила живого президента!" Повірте, діти-актори люблять зніматися. Моя дочка якось знімалася в рекламі, день тривав 13 годин, і коли все закінчилося, вона хотіла зніматися ще, — розповідає мама іншої актриси Катерина Кірейцева. — Мені неважливо ставлення до президента, це було красиве та атмосферне привітання з Новим роком».

Скільки діти отримали за зйомку — батьки не уточнюють.

«Суму я коментувати не буду — це комерційна таємниця. У кіно все індивідуально. Мало це чи багато — батько вирішує сам. Деякі батьки готові самі оплачувати зйомки, щоб їх дитина стала відомим», — розповідає Кірейцева.

В оголошенні про кастинг дітей-акторів агентства LOT було зазначено, що за одну робочу зміну будуть платити 500 гривень. У LOT «Бабелю» підтвердили, що організатори озвучили саме таку суму.

В ОП журналістам повідомили, що зйомку новорічного привітання президента оплатили не з держбюджету.

Зауважимо, що радник глави Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що в ОПУ не співпрацювали з агентством "LOT" для пошуку дітей, які брали участь в новорічному привітанні Володимира Зеленського, а з батьками юних акторів було підписано відповідні угоди

Нагадаємо, народний депутат 8-го скликання Борислав Береза заявив, що під час зйомок новорічного ролика президента Володимира Зеленського було використано дитячу працю з порушенням закону, до того ж оплата, яку отримали діти, значно нижче, ніж зазвичай платять навіть масовці.

Як повідомляла "ДС", 31 грудня 2020 року пресслужба глави держави оприлюднила новорічне звернення президента Володимира Зеленського. Президент виступав перед дитячою аудиторією. Він розповів дітям про дорослі проблеми, згадав про процентні ставки кредитів для бізнесу, будівництво доріг і мостів, пандемії, авіакатастрофу літака МАУ в Ірані, війну на Донбасі і перемирʼя, військових і померлих діячів культури, про колишнього бійця Нацгвардії Віталія Марківа, політвʼязнів в російських вʼязницях.

У соцмережах розкритикували такий формат звернення за маніпулятивність та назвали використання президентом дітей цинізмом.

    Реклама на dsnews.ua