• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Пожежа в будинку для літніх людей: чотирьом особам повідомили про підозру

Реклама на dsnews.ua

Харківська обласна прокуратура повідомила про підозру чотирьом затриманим у справі про пожежу в будинку для літніх людей в Харкові: власнику будівлі, орендарю будинку та його дружині, а також адміністратору

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Офісу генерального прокурора, передає "ДС".

Їх підозрюють в порушенні вимог пожежної безпеки, що спричинило виникнення пожежі та загибелі людей.

"Серед підозрюваних — власник домоволодіння, який здав двоповерхову будівлю під пансіонат, орендар будинку і його дружина — директор приватного підприємства, яка фактично керувала установою, а також адміністратор, який координував роботу пансіонату і при цьому офіційно не був там працевлаштований", — йдеться в повідомленні.

Слідство встановило, що орендар будинку і його дружина створили громадську організацію, яка сприяла проведенню оздоровчої аматорської, культурної діяльності, спрямованої на задоволення та захист законних інтересів її членів.

При цьому наголошується, що вартість перебування в пансіонаті оцінювалася в середньому в 15 тисяч гривень.

Зараз вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу.

Нагадаємо, за словами керівника Національної поліції Ігоря Клименка, в будинку готувався ремонт газового обладнання, а задимлення спочатку почалося в місці газового лічильника.

Всього у слідства є три версії виникнення пожежі.

Президент Володимир Зеленський 22 січня прибув з робочою поїздкою до Харкова у зв'язку з пожежею, яка напередодні сталася в будинку для літніх людей.

    Реклама на dsnews.ua