• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Літня мати "слуги" Горобця придбала авто за 8,5 млн грн, — ЗМІ

Реклама на dsnews.ua

Мама нардепа "Слуги народу" Олександра Горобця перед Новим роком придбала Mercedes-Benz 2019 випуску. На сайтах із продажу автомобілів такий Mercedes коштує $ 150-300 тисяч залежно від комплектації

Про це йдеться в матеріалі "Слідство.Інфо", передає "ДС".

Мама депутата — пенсіонерка, раніше працювала в медичній сфері.

"Нещодавно журналісти Bihus.Info зафіксували, як Горобець перед голосуванням за державний бюджет відвідував офіс бізнесмена Іллі Павлюка, якого вважають куратором однієї з депутатських груп у парламенті. За часів президентства Віктора Януковича його називали "королем західній контрабанди". Він був близький до Ігоря Калетника, який тоді очолював Державну митну службу України", — зазначає видання.

Ім'я Іллі Павлюка в 2019 році знову почало регулярно з'являтися в ЗМІ, як одного з кураторів виборчої кампанії Зеленського, а згодом "Слуги народу". Також, за даними ЗМІ, так звана депутатська група Павлюка регулярно голосує за рішення, які вигідні для бізнесу українського олігарха Ріната Ахметова.

В останній декларації Олександр Горобець зазначив, що користується автомобілями БМВ 530E 2017 випуску і Ленд Ровер 2015 випуску, які оформлені на його маму. Разом ці машини коштують майже 900 тис. гривень або $ 32 тис.

"У короткому коментарі журналістам депутат зазначив, що батьки продали ці дві машини і купили нову — Мерседес "кубик". Розповідати деталі Олександр Горобець не захотів і повідомив, що перебуває на вечері з друзями, незважаючи на те, що це був робочий час", — відзначили журналісти.

Нагадаємо, раніше журналісти з'ясували, що у власності сім'ї нардепа від "Слуги народу" Олександра Дубінського — 24 квартири і 17 автомобілів.

Нардеп пояснив, що квартири — хороший спосіб вкласти гроші, а стільки автомобілів його сім'ї потрібні, тому що мама любить швидкість.

    Реклама на dsnews.ua