• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Позитив тижня. Новітня РСЗВ "Буревій" зможе влучити у ворога з відстані 65 км

Крім того: безпілотник PD-2 проходить визначальні випробування, новий корабель радіотехнічної розвідки вийшов в море, а військові медики домовилися з "Антоновим" про створення літака для аеромедичної евакуації

Випробування РСЗВ "Буревій"
Випробування РСЗВ "Буревій" / Defense Express
Реклама на dsnews.ua

Новітня система залпового вогню "Буревій" пройшла успішні вогневі випробування

Днями на одному з військових полігонів України пройшли випробування новітньої реактивної системи залпового вогню "Буревій", яка розглядається в якості заміни застарілих РСЗВ "Ураган", що знаходяться на озброєнні Збройних сил України. Ексклюзивне відео випробувань опублікував Defense Express.

РСЗВ "Буревій" виконана під калібр 220-мм і може використовувати всі наявні реактивні снаряди для "Урагану", а також нові, зі збільшеною з 35 до 65 км дальністю ураження цілей, які розробляються КБ "Південне" в рамках програми "Тайфун-2" .

Нова реактивна система від Шепетівського ремонтного заводу оснащена цифровою системою управління вогню, включаючи систему обміну інформацією на полі бою. Це дозволяє включити "Буревій" в єдиний розвідувально-ударний контур, коли інформація від засобів розвідки на кшталт БПЛА в режимі онлайн передається на засоби ураження. Що мінімізує до лічених хвилин час від виявлення цілей до їх знищення.

За словами директора заводу Олега Турінського, концепт створення "Буревія" полягає в: максимальній цифровізації, збільшенні дальності стрільби, мобільності, а також комфорту і безпеки військових. Направляючі і система наведення інтегровані на нове високопрохідне шасі, що в подальшому буде оснащене повністю броньованою кабіною. "Буревій" розміщений на високопрохідному шасі Т815-7Т3RC1 від чеської Tatra з колісною формулою 8х8. Воно ергономічне, має високий рівень прохідності і максимальну швидкість понад 100 км/ч.

Новий корабель радіотехнічної розвідки ВМСУ вийшов у море

Реклама на dsnews.ua

Майбутній корабель радіотехнічної розвідки ВМСУ завершив усі швартові випробування і переходить до стадії заводських ходових і підготовки до державних випробувань. Про це каналу "Бриз" розповів начальник управління кораблебудування Командування ВМС ЗС України капітан першого рангу Василь Радчук. Очікується, що державні випробування повинні початися до кінця 2020 р.

Корабль радіотехнічної розвідки ВМСУ
Майбутній корабель радіотехнічної розвідки ВМСУ вийшов у море/ukrmilitary.com

Цей корабель заклали на заводі "Кузня на Рибальському" як риболовецький морозильний траулер, згодом корпус вирішили добудувати в якості розвідувального корабля для ВМСУ по темі "Лагуна". У жовтні минулого року корабель доставили в Одесу для добудови на потужностях підприємства "Судноверф "Україна".

Корабель, призначення якого ведення радіо-, радіотехнічної, радіолокаційної та оптико-електронної розвідки, обладнаний вітчизняної станцією пасивної радіотехнічної розвідки "Мельхіор" ДП НДІ "Квант-Радіолокація". Також серед ймовірного обладнання можуть бути імпортовані в травні 2019 р широкосмугові пеленгаторних антени компанії Rohde & Schwarz.

ВСУ отримають літак Ан-178 для аеромедичної евакуації

Командування Медичних сил ЗСУ відпрацьовує технічне завдання на створення модифікації літака Ан-178 для проведення аеромедичної евакуації. Про це повідомляє Ukrainian military pages.

У ході зустрічі представників Медичних сил і ДП "Антонов" сторони обговорили додаткові вимоги до базового літака Ан-178Т, що дозволить використовувати його для проведення аеромедичної евакуації особового складу. Зокрема, вантажна кабіна літака повинна бути пристосована для установки змінних медичних модулів в залежності від польотного завдання. Це дозволить використовувати літак для здійснення трьох варіантів аеромедичної евакуації, а в разі потреби швидко перепрофілювати його для виконання інших завдань. Наступним кроком буде залучення до процесу представників вітчизняної промисловості, що мають досвід створення медичних модулів для авіаційного транспорту.

Новий Ан-178Т ВСУ від ДП «Антонов»
Варіанти завантаження нового Ан-178Т ВСУ від ДП «Антонов»/naukatehnika.com

Застосування Ан-178 у санітарно-медичному варіанті дозволить вирішити проблему щодо перевезення авіаційним транспортом поранених і хворих у супроводі медичного персоналу, а також надавати екстрену медичну допомогу, в тому числі проводити реанімацію та інтенсивну терапію на догоспітальному етапі, в салоні літака під час транспортування і на місці подій.

Військові моряки отримали партію відновлених корабельних мін

Приватна компанія "Технокластер", що входить до складу ТОВ "Науково-виробнича корпорація "Клівер", передала представникам Міноборони партію відновлених корабельних мін (так звані "малі якірні" і "контактні протидесантні" варіанти виробів). Про це повідомляє Defense Express.

Корабельні міни Міністерства оборони
Міністерству оборони передали партію відновлених корабельних мін / Defense Express

Крім виконання поточних державних контрактів з відновлення морського озброєння (мін і торпед), НВК "Клівер", за попередньою домовленістю з командуванням ВМС ЗС України, проводить роботи з вивчення можливості модернізації морських авіаційних і універсальних донних мін типу АМД і УДМ. Також компанія працює над відновленням і модернізацією ряду гідроакустичних станцій і створенням оптико-електронних систем оперативно-тактичного призначення і комплексів для підготовки операторів гідроакустичних засобів.

Зокрема один з таких спеціальних автоматизованих комплексів для навчального класу підготовки операторів гідроакустичних засобів (для освоєння роботи гідроакустичної станції МГК-345 "Бронза" і підкільної гідроакустичної станції МГК-335 "Платина") у минулому році отримав 198-й навчальний центр ВМС України.

Почалися визначальні випробування БПЛА PD-2

Випробувальна бригада Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння і військової техніки (ДНДІ ВС ОВТ) почала тестування оновленої безпілотної платформи PD-2. За інформацією пресслужби ДНДІ, випробування будуть проходити в три етапи — лабораторному, наземному і власне льотному. Під час їх проходження будуть оцінені експлуатаційні, бойові і технічні характеристики українського безпілотника. Також буде встановлена відповідність отриманих результатів вимогам Збройних сил України в комплекси "малого" тактичного класу (до якого належить ця модель).

БПЛА PD-2
Випробування БПЛА PD-2 / Defense Express

PD-2 є новим поколінням відомого комплексу, який був розроблений наприкінці 2015 р. Цей безпілотний комплекс зараз є найбільшим за розмірами серед БПЛА, що виготовляються в Україні і серійно поставляються в ЗСУ. На відміну від першого покоління, PD-2 повинен бути забезпечений системою вертикального зльоту і посадки, що значно розширить можливості використання комплексу і його мобільність. Також у цій версії опціонально збираються реалізувати можливість нести невеликі боєприпаси, здатні вразити живу силу або легкоброньовану техніку противника. Зокрема, згідно з інформацією від розробника безпілотного апарату, поки відпрацьовується застосування з PD-2 некерованих боєприпасів, а в подальшому планується оснастити його більш високоточними керованими мінібомбами.

    Реклама на dsnews.ua