• USD 36.6
  • EUR 37.3
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Ганебне відведення сил на Донбасі впливає і на Крим, - Чийгоз

Відведення сил на Донбасі - це ганебне явище для країни, п'ять років воює з РФ, що також впливає і на окупований Крим
Ахтем Чийгоз вважає відведення сил на Донбасі ганебним явищем для України
Ахтем Чийгоз вважає відведення сил на Донбасі ганебним явищем для України
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив депутат фракції "Європейська солідарність" Ахтем Чийгоз, передає "ДС" з посиланням на прес-службу партії.

Він висловив сумнів у тому, що президент Володимир Зеленський дійсно добре підготовлений, щоб представляти інтереси української держави і захищати суверенітет і територіальну цілісність під час зустрічі в "нормандської форматі".

"Незважаючи на всі запевнення команди Зеленського, що президент готовий до цієї зустрічі, в силу ряду подій відступу його останню зустріч з Трампом, яка завершилася серйозним скандалом для України, є дуже великі сумніви, що президент і його команда готові до цієї зустрічі ", - сказав Ахтем Чийгоз.

Він також зазначив, що наполегливість з боку Зеленського про зустріч з Путіним пояснюється або нерозумінням того, з ким він має справу, або не повним розумінням того, які наслідки матиме ця зустріч для України.

"Можна говорити про те, що ця зустріч, на яку напрошується наша сторона, вона повністю обігрується Путіним", - додав депутат.

"Якщо ми припускаємо, за словами президента, що у нас є певний план "Б", у разі якщо це не спрацює - ми звернемося до іншого плану - це просто наївність. Не можна керувати такою державою, як Україна, яка перебуває у війні п'ять років, і ми довели всьому світові, що ми сильні ... і такими маніпуляціями втрачати свою позицію на світових майданчиках. Товариство такі речі не прощає", - підкреслив Ахтем Чийгоз.

Депутат назвав ганьбою те, що українська армія відступає з займаних позицій.

"Це дійсно ганьба. Так не можна себе вести в період війни - відступати і здавати наші позиції", - сказав він.

Чийгоз підкреслив, що позиція Зеленського по Криму також абсолютно не готова, а дії, пов'язані з відступом на Донбасі, дуже сильно впливають на Крим.

"Тому що Крим також вимагає, щоб наші партнери були більш рішучими. Вони такими були і давали надію на вирішення питання звільнення Криму. А сьогодні ми начебто прагнемо апелювати до нашим міжнародним партнерам, але при цьому самі відступаємо", - підкреслив політик.

    Реклама на dsnews.ua