• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Працівники АТ "Київметробуд" звернулися до влади через численні перевірки та обшуки (ВІДЕО)

Сьогодні, 18 травня, вже вкотре до АТ "Київметробуд" з обшуками прибули співробітники ДФС

Реклама на dsnews.ua

Що знову шукали фіскали на підприємстві, не відомо, втім, метробудівці виступили з різкою заявою, передає "ДС" з посиланням на ASPI news.

"Київметробуд" обслуговує та будує стратегічні інфраструктурні об’єкти в Києві – метрополітен, в цілому, та нову гілку на Виноградар. За останні пів року на підприємство постійно, як до себе на роботу, приходили численні перевірники з різноманітних силових структур. Відзначимо, щоразу керівництво компанії максимально сприяло роботі правоохоронців, надаючи будь-які документи за першою вимогою.

Втім, часто такі перевірки закінчувалися блокуванням рахунків компанії за вигаданими підставами. Що вкрай ускладнює нормальний виробничий процес. Зокрема, це призвело до нерегулярної виплати зарплатні працівникам. Хоча навіть в таких умовах "Київметробуд" намагався дотримуватися своїх зобов’язань та графіку будівництва метро на Виноградар.

Але сьогодні метробудівці вже доведені до відчаю. "Скільки можна нас перевіряти, дайте нарешті нормально працювати!", – заявили робітники підприємства у відеозверненні до влади.

"Нагадаємо, що метрополітен – не лише цивільний, а й стратегічний воєнний об’єкт. Сьогодні – це найбільше бомбосховище столиці. Проте сьогодні знову заблокували його будівництво. Навколо України більше ніж сто тисяч російських окупантів, й комусь стає вигідним зупинити наше підприємство. Саме через них не виплачується заробітна платня, після блокування рахунків люди вже чотири місяці нерегулярно отримують гроші. Тому ми хочемо спитати у чинної влади: "Скільки ви будете працювати на окупантів? Якщо вам мало грошей, то принесемо ще. А ще краще дамо копняка!", – заявили метробудівці.

Робітники підприємства налаштовані рішуче. У разі, якщо влада не прислухається до їхніх вимог, метробудівці готові влаштувати пікети та публічні акції аж до блокування доріг у центрі Києва.

Раніше повідомлялося про пікети співробітників "Київметробуду" під головними офісами "Укргазбанку" та "Акордбанку" через невиконання фінустановами законних рішень суду.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua