• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 45.6
Спецпроєкти

Правоохоронці звинуватили ветеранів АТО у тероризмі, коли ті намагалися захистити військовий аеродром у Василькові від Медведчука

Минулими вихідними біля мерії Василькова мала відбутися акція протесту ветеранів АТО проти спроби місцевої влади у змові з неблагополучними бізнесменами захопити державні землі військового аеродрому. Втім, через неправомірні дії силовиків мирний пікет так і не відбувся

Реклама на dsnews.ua

"На Київщині Віктор Медведчук повністю контролює місто Васильків за допомогою горезвісної родини Засух. Засухи мають "свого на 100%" мера Василькова Наталію Баласинович.Вся ця медведчуківська кліка зараз намагається розпродати військовий аеродром у Василькові, приєднати за безцінь державні землі до аграрної імперії – вірних соратників Медведчука. Медведчук має сидіти у в'язниці, а не державними землями торгувати!", – зазначили протестувальники.

Активісти пообіцяли проводити пікети не лише під мерією Василькова, а й під будинками СБУ та ОГПУ, доки їхні вимоги не задовольнять. В інтересах Медведчука та його поплічників, як стверджують активісти, правоохоронці завели справу "про тероризм і спроби повалити чинний державний устрій".

За словами ветеранів АТО, вони вже підготували заяву до ОГПУ, в якій докладно описали, як силовики протиправно тиснули на активістів, змушуючи їх підписувати "якісь протоколи та омовляти самих себе".

Ветерани заявили, що їхня мета – не допустити розбазарювання державної землі. "Чому правоохоронна система спрямована не на покарання державних зрадників, а навпаки сприяє злочинцям грабувати українців і позбавлятися ветеранів АТО, які ставлять незручні питання владі?", — наголосили протестувальники.

    Реклама на dsnews.ua