• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Правоохоронці України провели тренінг водолазний

Реклама на dsnews.ua

В Україні пройшли масштабні водолазні збори представників силових структур

Про це йдеться у повідомленні Державної прикордонної служби, передає "ДС".

"Водолазний мультиструктурний тренінг під егідою Антитерористичного центру СБУ із застосуванням спеціальних плавзасобів та військової авіації є одним з наймасштабніших і насичених за програмою і кількості учасників".

Протягом двох тижнів представники Державної прикордонної служби, ВМС, Сил спеціальних операцій Збройних Сил, Управління державної охорони України, Національної гвардії, а також спецпідрозділу "КОРД" і водної поліції відпрацьовували спеціальні вправи водолазної підготовки.

Крім загальної комплексної програми спільних заходів, у кожного підрозділу був ще й окремий план дій. Фахівці Морської охорони та мобільного прикордонного загону "Варта" вивчали особливості будови затонулого судна, що використовувався як тренажер, на предмет можливого пристрою схованок.

Окремою вправою було підняття затонулих об'єктів за допомогою спеціальних систем аварійного підйому і підйому великих предметів від 100 до 2000 кг, отриманих спецпідрозділом в рамках надання міжнародної технічної допомоги за Програмою EXBS від Державного Департаменту США.

Вперше прикордонники відпрацювали десантування підрозділів з вертольоту, коли спочатку на воду викидається човен, а потім без парашутів і самі бійці. А також спуск на човен у відкритому морі за допомогою спеціального спускового пристрою СУР.

Відзначається, що насиченою програмою було передбачено заняття з вогневої підготовки, вправи з тактичної медицині і фізична підготовка.

    Реклама на dsnews.ua