• USD 40.5
  • EUR 43.4
  • GBP 51.4
Спецпроєкти

Підприємці прогнали нардепа Семенуху з ринку "Барабашово" під крики "Ганьба!"

Реклама на dsnews.ua
Підприємці ринку "Барабашово" зустріли народного депутата Романа Семенуху (фракція "Самопоміч") криками "Ганьба!", їх обурили його оцінки діяльності ринку, нерозуміння проблем звичайних підприємців, а також участь у "передвиборчих іграх"

"Зокрема, підприємці висловлювали претензії нардепу, тому що він не розібрався в ситуації і виступив у Верховній Раді на стороні незначно малої частини підприємців з ринку, чиї торгівельні об'єкти повинні йти під знесення через рішення міськради та контролюючих органів по лініях електромереж", - заявляли активісти на зустрічі з народним депутатом.

Предприниматели прогнали нардепа Семенуху с рынка «Барабашово» под крики «ганьба!»

«В частности, предприниматели высказывали претензии нардепу Роману Семенухе, потому что он не разобрался в ситуации и выступил в Верховной Раде на стороне незначительно малой части предпринимателей с рынка, чьи торговые объекты должны идти под снос из-за решений горсовета и контролирующих органов по линиям электросетей», - заявляли активисты на встрече с народным депутатом.

Gepostet von Резонансные новости Украины am Sonntag, 23. Dezember 2018

За їх словами, Семенуха приїхав на зустріч лише йому потрібної частини підприємців ринку, які при підтримці міської влади, намагаються незаконним чином перевести частину території ринку в нібито комунальну власність.

"Ми прекрасно знаємо, що це буде, знаємо, які там схеми і побори плануються, ми прийшли висловити думку, але народний депутат Роман Семенуха, як з'ясувалося, приїхав не до всіх харків'ян, а лише до певних підприємцям "потрібної йому спрямованості", - зазначають активісти "Барабашово".

"Ви приїхали підтримати тих, хто бажає людям зла. Вони тягнуть всіх підприємців в авантюру, я знаю, що буде, у мене 8 торгових точок на ринку "Барабашово", працюють люди, у них сім'ї, ми не хочемо катаклізмів, ми хочемо нормально працювати, платити податки, а не потрапляти під слідство разом з чиновниками", - заявив Руслан Гусейнов, член ради підприємців "Барабашово".

    Реклама на dsnews.ua