• USD 28.2
  • EUR 34.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Представник омбудсмена Лисянський побив охоронця в ресторані: всі подробиці й відео

Реклама на dsnews.ua

Представник уповноваженого Верховної Ради з прав людини в Донецькій і Луганській областях Павло Лисянський побив охоронця в ресторані

Відео оприлюднив у Facebook член Наглядової ради Української ресторанної асоціації Максим Шульженко, передає "ДС".

Інцидент стався в одному з ресторанів Святогорська.

"Знайомтеся — представник Уповноваженого з прав людини в Донецькій і Луганській областях — відомий правозахисник Павло Лисянський. Особливо порадувало — «Чуєш, ти чьо, мусорський?» Да уж, права людини вже не ті", — прокоментував відео Шульженко.

Лисянського з компанією попросили залишити ресторан, бо він мав закриватися. Але представник омбудсмена сказав, що він і його друзі не підуть, поки не допʼють.

Охоронець попередив Лисянського, що викличе поліцію. У відповідь помічник омбудсмена почав кричати: «Ти що, мусорський? Ти мусорів зібрався викликати?» Після цього Лисянський повалив охоронця і вдарив його ногою. Охоронець спробував встати, але його повалили знову.

У мережі також зʼявилася аудіо розмови з власником ресторанного комплексу, в якому він підтверджує, що Лисянський у Святогорську побив охоронця.

Пресофіцер Словʼянського відділу поліції Марія Тюріна повідомила «Новинам Донбасу», що за цим фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 125 Кримінального кодексу «Умисне легке тілесне ушкодження». Наразі правоохоронці проводять перевірку.

Лисянський інцидент поки що не коментує.

Павло Лисянський — уродженець окупованого нині Антрациту. Йому 33 роки, він майстер спорту України з боротьби самбо, кандидат у майстри спорту з боротьби дзюдо.

    Реклама на dsnews.ua