• USD 26.4
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Представники грузинської православної церкви спробували умовити Саакашвілі припинити голодування

Експрезидента Грузії Михайла Саакашвілі в тюрмі відвідав секретар Католикос-Патріарха Грузії Ілії Другого Мікаель Ботковелі

"Я не помітив у нього слабкості, ми поговорили і попрощалися, поговорили спокійно і тихо ..."
"Я не помітив у нього слабкості, ми поговорили і попрощалися, поговорили спокійно і тихо ..." / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні видання "Грузія Online", передає "ДС".

"Я відвідав Міхеїла Саакашвілі за дорученням Його Святості. Я передав йому вітання і молитовні благословення Його Святості. Я також передав прохання Його Святості про голодування", — сказав секретар Патріарха.

За його словами, Міхеїл Саакашвілі відмовляється припиняти голодування.

"Він заявив, що прийняв це рішення і не збирається його змінювати. Мене в камері не було, ми зустрілися в т.зв. нейтральній зоні, де є можливість прийому. Він попросив передати Його Святості, що у нього немає нагрудного хреста і, може бути йому його повернуть. Я не помітив у нього слабкості, ми поговорили і попрощалися, поговорили спокійно і тихо... " — зазначив священнослужитель.

Нагадаємо, екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі був затриманий 1 жовтня в Тбілісі. Як заявив прем'єр-міністр країни Іраклій Гарібашвілі, політик повернувся на батьківщину, щоб влаштовувати безлади і вбивства опозиціонерів.

Він додав, що Саакашвілі зможе повернутися в Україну тільки після того, як проведе у в'язниці весь термін.

Як писала "ДС", адміністрація грузинської в'язниці, в якій знаходиться колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі, навмисне створює колишньому лідеру країни некомфортні умови.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua