• USD 39.9
  • EUR 43.3
  • GBP 50.9
Спецпроєкти

Прем’єра Гончарука прослуховували люди, наближені до одного з олігархів, — Рябошапка

Незаконне прослуховування колишнього прем'єр-міністра Олексія Гончарука в січні 2020 року могли організувати люди, наближені до одного з олігархів

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив колишній генеральний прокурор Руслан Рябошапка в ефірі "Свободи слова Савіка Шустера", передає "ДС".

"Ми всі забули про справу прослуховування прем'єр-міністра в воюючій країні. Ще тоді, коли я був генеральним прокурором, ми вже встановили коло осіб, які причетні або могли бути причетні.

У тому числі ці люди були близькі до одного з олігархів. Минуло майже два роки, і суспільство досі не почуло прізвища тих людей або того олігарха", — сказав Рябошапка.

Шустер уточнив, чи знає він прізвище цього олігарха.

"Я знаю прізвище, але я не хотів би відкривати або порушувати таємницю досудового розслідування", – відповів ексгенпрокурор.

Нагадаємо, 15 січня 2020 року в мережі опублікували аудіозаписи, де нібито прем'єр Гончарук зізнається, що він "повний профан в економіці". Також чути, як голос, схожий на прем’єровий, каже, що у Зеленського "примітивне розуміння економічних процесів" – і йому треба пояснювати їх.

Зеленський дав доручення правоохоронним органам за два тижні встановити причетних до запису розмов під час зустрічі Гончарука, міністрів і представників Національного банку.

5 лютого стало відомо про обшуки у приміщенні студії Олександра Дубінського на телеканалі "1+1" в Києві. Голова Служби безпеки Іван Баканов заявив, що обшуки проходили у межах розслідування кримінальної справи щодо незаконного прослуховування прем‘єрміністра Олексія Гончарука. Обшуки також проводились в УДО і в урядовців.

За даними ЗМІ, президент Володимир Зеленський сказав депутатам "Слуга народу", що йому точно відомо, що запис розмов Гончарука монтували на комп‘ютерах журналістів телеканалу "1+1".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua