• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Прем'єр Литви назвав сліпцями незамечающих реформ в Україні

Реклама на dsnews.ua
Глава литовського уряду Саулюс Сквернялис відзначив прогрес у проведенні реформ в Україні

Про це він заявив в ході зустрічі з президентом України Петром Порошенком, який зараз перебуває з офіційним візитом у Литві, передає "ДС" з посиланням на прес-службу глави держави.

"У Вільнюсі президент Петро Порошенко провів зустріч з прем'єр-міністром Литовської Республіки Саулюсом Сквернялисом. Глава держави висловив вдячність литовській стороні за незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України, чітку позицію Литви щодо Криму. Президент зазначив, що Литва залишається одним з найбільш ефективних союзників України в протистоянні російської агресії", - йдеться в повідомленні.

Порошенко подякував прем'єру за допомогу у зміцненні обороноздатності України, лікування українських військових, гуманітарну і технічну допомогу.

Під час зустрічі було обговорено можливості розширення двостороннього торгово-економічного співробітництва, демонструє позитивні тенденції, і розглянуті актуальні питання взаємодії України і Литви у сфері енергетичної безпеки, а також перспективи реалізації відповідних спільних проектів.

Крім того, Порошенко підкреслив зацікавленість України в залученні нових литовських інвестицій.

У свою чергу Сквернялис запевнив у подальшій підтримці України з боку Литви.

"Тільки сліпий може не помічати реформ в Україні. Зроблено багато. Литва і надалі буде підтримувати Україну", - сказав він.

Нагадаємо, підсумком засідання Ради президентів України і Литви стало підписання низки документів про двостороннє співробітництво. Наприклад, Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством енергетики та вугільної промисловості України і Міністерством енергетики Литви про стратегічне співробітництво в області енергетики.

Метою документа є створення ефективної платформи співпраці в нафтогазовій, електроенергетичній і ядерній сферах, враховуючи завдання енергоефективності та енергозбереження. Співробітництво буде здійснюватись через обмін досвідом.

Крім того, було підписано Угоду про співпрацю між Державною міграційною службою України та міграційної департаментом Міністерства внутрішніх справ Литви. Метою документа є створення ефективної платформи співробітництва у сфері міграції та надання притулку.

    Реклама на dsnews.ua