• USD 39.6
  • EUR 42.3
  • GBP 49.1
Спецпроєкти

Премія за перемогу над "Газпромом": Вітренко подав в суд

Реклама на dsnews.ua
Виконавчий директор НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко звернувся в суд з-за невиплати премії за перемогу в Стокгольмському арбітражі над "Газпромом"

Відповідний позов Вітренко подав у Печерський райсуд Києва, передає "ДС" з посиланням на Depo.ua.

"Я вимагаю виконання "Нафтогазом" зобов'язань за трудовим договором - виплати зарплати. Ця премія - це частина зарплати за українським законодавством, вона прописана в моєму трудовому договорі і тому повинна була автоматично бути виплачена 30 грудня (2019 року, - "ДС") ",- сказав він в ефірі телеканалу "UA: Перший".

Вітренко пояснив, що раніше пропонував керівництву компанії країни варіанти цієї премії, проте будь-яка реакція на них відсутня.

"Я сподіваюся, що рішення (Печерського суду) буде справедливим, ніхто туди дзвонити не буде", - зазначив виконавчий директор.

Раніше повідомлялося, що НАК "Нафтогаз України" відмовилася надати інформацію про заробітну плату голови правління НАК Андрія Коболєва і виконавчого директора Юрія Вітренко.

Нагадаємо, в кінці грудня 2019 року російський монополіст "Газпром" виплатив НАК "Нафтогаз України" $2,9 млрд, згідно з рішенням Стокгольмського арбітражу. За даними ЗМІ, у зв'язку з перемогою в арбітражі з транзитним контрактом голові правління НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва в 2018 році було присуджено $7,9 млн, а комерційному директору Юрію Вітренко - $6 млн преміальних.

    Реклама на dsnews.ua