• USD 27.8
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Прес-секретар Зеленського похвалилася патріотичним тату на всю спину

Реклама на dsnews.ua
Прес-секретар президента України журналістка Юлія Мендель розповіла про двох своїх татуювання

Про це вона розповіла в інтерв'ю виданню ЙОД.media, інформує "ДС".

Мендель розповіла, що у неї дві татуювання на спині велика "патріотична" і маленьке тату на нозі.

"Велике тату на спині - патріотичне, воно несе в собі всі ознаки українства, наприклад, елементи вишивки, колоски, бо Україна завжди асоціюється з пшеницею, там 13 відтінків кольорів. Я його робила близько 13 годин. Перший раз лежала 8 годин, другий - близько п'яти годин. Ми самі його придумали, і я знаю, що такого точно ні в кого немає", - розповіла Мендель.

За її словами, на спині у неї друга татуювання, а перше тату було на нозі.

"Перше моє маленьке тату на нозі і його треба переробити. Зараз можу сказати, що це було у досить молоді роки. Вперше мені хотілося спробувати, я подумала: "Воно маленьке, миле", - поділилася прес-секретар Зеленського.

"А друга татуювання було виваженим рішенням. Це було три роки тому у важкий період життя. Я зламала ногу. Моя колега почала малювати мені на гіпсі, і я сказала: "Слухай, у тебе немає татуювальника?" Тоді мені прийшла ідея, де і що я хочу зробити. Я не займаюся йогою, але коли говорять про чакри, то вважається, що на попереку є точка, заводить енергію. Чомусь мені саме там і хотілося. Я не думаю тепер, що воно дуже підходить під ту частину тіла, але воно красиве. Це моє тату, повністю", - розповіла Мендель".

Нагадаємо, Мендель викликали на допит в прокуратуру після її заяви про те, що ВСУ на Донбасі вогнем обстрілюють житлові будинки, лікарні і школи.

Однак, як стало відомо ЗМІ, спікер Зеленського відмовилася давати свідчення під час допиту.

    Реклама на dsnews.ua