• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Президент Зеленський запросив компанії з Катару брати участь у "Великому будівництві"

У понеділок, 5 квітня, відбувся офіційний візит до Держави Катар Президента України Володимира Зеленського. В ході зустрічі з Еміром Катару Тамімом бін Хамадом Аль Тані президент запропонував компаніям з Катару долучитися до розбудови української інфраструктури, зокрема приєднатися до реалізації програми "Велике будівництво"

Фото: пресслужба президента
Фото: пресслужба президента
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив сайт президента України.

Під час зустрічі йшлося про залучення інвестицій з Катару у розбудову інфраструктурних об’єктів в Україні, будівництво доріг і мостів. «Сподіваюся, що катарські компанії долучаться до проєктів «Великого будівництва» вже цього року», – сказав Зеленський.

Крім цього, була піднята тема розширення проєктів концесії українських портів.

У сфері енергетики сторони обговорили перспективи будівництва LNG-терміналу та диверсифікації джерел енергопостачання.

Сторони відзначили важливість підтримки високої динаміки політичного діалогу, необхідність нарощування обсягів двосторонньої торгівлі та подальшої активізації інвестиційного співробітництва.

Зі свого боку Емір наголосив на бажанні та готовності Катару до подальшого розвитку всього спектру взаємовигідного співробітництва з Україною.

Нагадаємо, раніше заступник голови Офісу Президента, координатор програми «Велике будівництво» Кирило Тимошенко заявив, що за умови достатнього фінансування Укравтодор зможе відбудувати до кінця 2023 року всю мережу загальнодержавних доріг (трас між містами), яка складає близько 20 тис. км.

    Реклама на dsnews.ua