• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

При ОП відкрили постійно діючий офіс Конгресу місцевих та регіональних влад, – Тимошенко

При Офісі президента починає працювати постійно діючий офіс Конгресу місцевих та регіональних влад. Він допоможе тримати прямий зв’язок між центральною і місцевою владою та швидко вирішувати проблеми регіонів

Кирило Тимошенко
Кирило Тимошенко / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це за підсумками засідання Палати місцевих рад Конгресу заявив у Facebook заступник голови ОП Кирило Тимошенко.

Він висловив вдячність понад 150 делегатам і більш ніж 100 представникам місцевих громад, які взяли участь у засіданні Палати місцевих влад Конгресу, що відбувся 3 червня у Хмельницькому під головуванням президента Володимира Зеленського.

«Відсьогодні Конгрес – це найбільший у країні майданчик для вирішення проблем у регіонах. Без різниці чи це великий обласний центр, чи маленьке містечко. Все відбуватиметься напряму. Для нас важливо, аби Конгрес працював системно», — наголосив Тимошенко.

Він закликав учасників засідання надсилати в офіс Конгресу свої пропозиції та проблеми.

«Телефонуйте, пишіть, приїжджайте, передавайте документи, плануйте зустрічі. Та хоча б просто на каву заходьте, коли буваєте у Києві. Я особисто контролюватиму, щоб питання, які стосуються життєдіяльності громад, вирішувались. Якщо буде необхідно, працюватимемо спільно з Кабінетом міністрів та парламентом. Таким чином ми створюємо найкоротший шлях для звʼязку регіонів з центральною владою», — зазначив Тимошенко.

Серед актуальних проблем на зустрічі в Хмельницькому представники місцевих влад назвали підготовку до опалювального сезону, списання боргів перед НАК «Нафтогаз», передачу громадам об’єктів комунальної власності, забезпечення фінансовими ресурсами місцевих бюджетів та багато іншого.

    Реклама на dsnews.ua