• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Прикордонники не пустили в Україну чергового працівника російської пропаганди

Реклама на dsnews.ua

Ведуча новин російського телеканалу "РБК" отримала заборону в'їзду на 3 роки в зв'язку з незаконним відвідуванням окупованого Криму

Порушницю виявили 29 листопада в пункті пропуску "Могилів-Подільський" в Одеській області, передає "ДС" з посиланням на повідомлення Держприкордонслужби.

39-річна громадянка Молдови слідувала автобусом на вʼїзд в Україну і планувала транзитом проїхати в Росію.

Під час паспортного контролю спрацювала база даних прикордонного відомства, адже до її спроби перетнути кордон співробітники ДПСУ вже мали попередню інформацію про її незаконні подорожі до окупованого Криму.

Для зʼясування всіх обставин провели додаткову перевірку. Як вдалося встановити, жінка працює ведучою новин на телеканалі "РБК", а до цього — на ряді інших каналів. Влітку 2018 року його в порушення порядку вʼїзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї відвідувала український півострів. На нього вона потрапляла з території РФ.

За такі дії прикордонники відмовили іноземці в перетині кордону і на 3 роки заборонили вʼїзд в Україну. Вона повернута назад.

За даними джерела Української правди, це Світлана Чебан. У Instagram вона має докази відвідування Криму в 2018 році.

Нагадаємо, раніше не зміг потрапити в Україну оператор пропагандистського телеканалу "Russia today". Крім того, він також отримав заборону вʼїзду на 3 роки.

    Реклама на dsnews.ua