• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

Прикордонники отримали сучасні гелікоптери, які патрулюватимуть кордон з Білоруссю (ФОТО, ВІДЕО)

Прикордонники отримали два нові французькі гелікоптери Н-125 Airbus Helicopters, які направлять на кордон з Республікою Білорусь

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Державної прикордонної служби, передає "ДС".

"Сьогодні (20 листопада, — "ДС") до Києва прибули два гелікоптери Н-125 французького виробництва компанії Airbus Helicopters. Ними укомплектують авіаційні підрозділи ДПСУ, які нестимуть службу на ділянці кордону з Білоруссю", — зазначили у ДПС.

Українські прикордонники з січня 2020 року вже отримували два гелікоптери типу Н-125. Зазначається, що нові машини, які прибули у суботу, краще укомплектовані — їх оснащено супутниковими передавачами, гучномовцями, системами цифрового зв'язку, спеціалізованими авіаційними прожекторами, камерами з високою роздільною здатністю Flir, електричними лебідками та аварійним плавучим спорядженням.

"Прикордонники отримали чергові два гелікоптери Н-125, які допомагатимуть охороняти державний кордон. Їх оснащено найбільш сучасним обладнанням, воно дозволяє вдень та в ночі контролювати рубежі держави на багато кілометрів за рахунок спеціалізованих камер та пошукового прожектора. Відео з камер можна відразу передавати в наземний командний пункт. Це потужне посилення ДПСУ, а безпека кордонів — на сьогодні є для МВС одним з основних пріоритетів", — зазначив заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Гончаров.

Нагадаємо, раніше міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявив, що необхідності впроваджувати у прикордонних областях України надзвичайний стан у зв'язку з ризиками міграційної кризи на сьогодні немає.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua