• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Прикордонники пообіцяли "зустріти" російського гумориста- "кримнашиста", який зібрався в Україну

Державна прикордонна служба готова притягнути російського коміка Івана Абрамова, який анонсував гастролі в Україні, до відповідальності за незаконне відвідування окупованих Криму і Севастополя

Іван Абрамов
Іван Абрамов / GoStandUp.ru
Реклама на dsnews.ua

Про це прес-секретар ДПСУ Андрій Демченко повідомив в коментарі Українській правді, передає "ДС".

"Все порушники, які незаконно відвідують окуповані території, будуть залучатися до відповідальності. Роботу щодо їхнього встановлення Державна прикордонна служба спільно з іншими органами веде постійно. Ми вдячні всім, хто допомагає викривати таких осіб. Інформацію від представництва президента по даному громадянинові ми отримали, наведені факти ми врахуємо під час заходів прикордонного контролю, коли ця особа спробує перетнути державний кордон України на в'їзд", — сказав Демченко.

Демченко підтвердив, що у ДПСУ вже є певна інформація щодо можливого порушення порядку в'їзду на тоту Іваном Абрамовим, однак пояснив, що розкривати дані, які є у прикордонників, не може, оскільки часто порушники, розуміючи, що понесуть відповідальність за незаконне відвідування окупованих територій, намагаються видалити всі наявні докази, які є у відкритому доступі.

Раніше представництво президента в Криму і Севастополі звернулося до Державної прикордонної служби та СБУ щодо російського комедійного артиста Івана Абрамова, який відвідував анексований Крим в обхід українського законодавства і зібрався на гастролі в Україну.

Протягом травня Абрамов планує гастролі в Києві, Одесі, Харкові та Дніпрі.

Нагадаємо, в лютому Демченко заявив, що російська актриса Глафіра Траханова (Тарханова), яка незаконно відвідувала тимчасово окуповану територію АР Крим, отримала заборону на в'їзд в Україну на 3 роки.

За даними ЗМІ, з аналогічних причин в березні заборонили в'їзд в Україну іншій російській актрисі театру і кіно Розі Хайрулліній.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua