• USD 40.5
  • EUR 43.4
  • GBP 51.4
Спецпроєкти

Прикордонники посилено працюватимуть у туристичних районах Прикарпаття

З початку літа прикордонники Чернівецької області посилюють охорону кордону, зокрема на гірських ділянках та у популярних туристичних районах Чернівецької та Івано-Франківської областей

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив пресофіцер Чернівецького прикордонного загону Костянтин Ліснік, передає "ДС" із посиланням на АСС.

"Це пов’язано з тим, що чимало правопорушників маскуються під туристів і під наміром відвідати Говерлу чи інші туристичні місця далі намагаються незаконно перетнути кордон. Зокрема ділянка кордону, за яку відповідають прикордонники Чернівецького загону в Івано-Франківській області, неподалік має три залізничні станції Ворохта, Татарів і Вороненка, де раніше ніколи людям не зустрічалися прикордонники. Але сьогодні туди щоденно прибуває чимало пасажирських потягів з різних регіонів України. Тому ми посилено контролюємо ці ділянки. Для багатьох туристів поява прикордонників на цих станціях стала певною новиною, люди не зовсім адекватно сприймають появу прикордонників та їхню роботу", — розповів він.

Так, прикордонники перевіряють документи й транспорт, підстави перебування людини у прикордонних районах, а у разі відсутності документів вони можуть звернутися до відповідних реєстрів.

"Наша основна мета – це виявити порушників кордону. Для людей, які не мають проблем з законом, ця перевірка. Закликаємо громадян з лояльністю ставитися до роботи прикордонників та дотримуватися законодавства", — сказав Ліснік.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua