• USD 27.4
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Прикордонники та ЗСУ закінчили півторамісячні навчання за стандартами НАТО

30 квітня закінчились спільні навчання українських прикордонників та ЗСУ за стандартами НАТО. Вони тривали із 15 березня. Сертифікати про проходження підготовки отримали 18 військових

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні прес-центру ДПСУ, передає "ДС".

Підрозділи комендатури швидкого реагування Сумського прикордонного загону та 24 ОМБр ОК "Захід" СВ ЗСУ У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ пройшли курс підготовки в рамках навчань JMTG-U (Joint Multinational Training Group-Ukraine, Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки-Україна).

За ці два місяці прикордонники навчилися відпрацьовувати питання управління діями підрозділів під час участі в оборонних діях з проведенням контрнаступів на напрямках вторгнення противника та виконання завдань в ході стабілізаційних дій в районі відповідальності.

Наразі 18 військовослужбовців отримали сертифікати щодо підготовки за стандартами НАТО (курс MDMP), у тому числі 6 офіцерів-викладачів Національній академії Держприкордонслужби. 12 слухачів факультету підготовки керівних кадрів ознайомилися з особливостями застосування прикордонної комендатури швидкого реагування під час виконання завдань з підрозділами Збройних сил України.

Із завершенням навчань організації та підсумковому рівню підготовки підрозділу керівництво Міжнародного центру миротворчості та безпеки надало оцінку "Готовий".

Нагадаємо, у квітні підрозділи Військово-морських сил ЗСУ спільно з Державною прикордонною службою та Повітряними силами провели масштабні навчання щодо посилення оборони країни.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua