• USD 27.3
  • EUR 32.5
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Прикордонники України та Румунії відновили спільні патрулювання кордону на Дунаї (ФОТО)

Прикордонники Ізмаїльського загону відновили спільні патрулювання державного кордону на річці Дунай з підрозділами Берегової Охорони Констанца прикордонної поліції Румунії, яке було призупинено через пандемію коронавірусу

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Держприкордонслужби, передає "ДС".

Як повідомляється, протягом цього тижня патрулювання відбулися на ділянках відділів прикордонної служби "Рені" та "Вилкове" на українських прикордонних катерах із дотриманням карантинних правил. Порушень законодавства не було.

"Патрулювання дають змогу більш ефективно протидіяти організованій злочинній діяльності, оперативно реагувати на спроби порушниками незаконно перетнути кордон та переправляти контрабандні товари", — йдеться у повідомленні.

Також вони дозволяють економити ресурси та обмінюватися досвідом у сфері забезпечення охорони державного кордону.

Як зазначається, патрулювання здійснюється поблизу спільного державного кордону і може реалізовуватись з використанням катерів, автотранспорту тієї країни, на території якої здійснюється спільне патрулювання. Прикордонники, які здійснюють свою діяльність на території іншої держави, мають такий же правовий статус, як і прикордонники приймаючої сторони.

У ДПСУ нагадали, що практика спільних патрулювань запроваджена з жовтня 2017 року в рамках Угоди між урядами країн.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua