• USD 26.7
  • EUR 31.3
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Присвоєння 26,8 млн грн: заступник мера Миколаєва вийшов на свободу

Вищий антикорупційний суд звільнив з-під варти заступника мера Миколаєва — директора департаменту ЖКГ міськради Сергія Коренєва, який є фігурантом справи про привласнення більше 26,8 млн грн

Реклама на dsnews.ua

Дане рішення прийняла слідчий суддя Ольга Саландяк, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Звільнити Сергія Коренєва з під-варти в залі суду, оскільки в судовому засіданні не знайдено підтвердження, що той намагався уникнути відповідальності, покинувши межі України", — сказала вона.

Таким чином, суд частково задовольнив скаргу адвокатів Коренєва, які просили звільнити їх підзахисного з-під варти і визнати затримання незаконним, адже на час затримання той перебував в законній відпустці і їхав відпочивати з сімʼєю.

При цьому суддя зазначила, що в її повноваження не входить визнавати затримання Коренєва законним чи незаконним — в цій частині скаргу захисту не було задоволено.

Як повідомляла "ДС", НАБУ викрило схему по заволодінню бюджетними коштами при виконанні робіт з реконструкції Соборної площі в Миколаєві. Сума збитку перевищила 26,8 млн грн. Учасниками схеми слідство вважає вісім чоловік, у тому числі і заступника мера.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua