• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Притула поклав око на місце голови партії "Голос"

Шоумен та екскандидат в мери Києва Сергій Притула заявив, що в нього є амбіції очолити партію "Голос", а голова партії Кіра Рудик має піти з цієї посади

Сергій Притула
Сергій Притула
Реклама на dsnews.ua

Про це він заявив в інтерв’ю ВВС News Україна, передає "ДС".

За його словами, "партія йде не туди і переживає величезні проблеми саме через керівництво".

"Я всіляко підтримував керівництво партії і на питання людей з осередків, чи не маю бажання очолити партію, казав: у нас є голова і ми її маємо підтримувати, вона справиться і т.д. А зараз людина рік пропрацювала, партія йде не туди. У нас є величезні проблеми саме через керівництво", — сказав Притула.

Зокрема, він уточнив, що Рудик поставила своїми діями під загрозу існування партії.

"Коли воно (керівництво, — ред.) ставить своїми діями під загрозу існування партії, коли є обґрунтовані претензії НАЗК щодо витрачання фінансів на виборах (НАЗК скасували держфінансування партії через проблеми з документами, "Голос" оскаржив це рішення. — Ред.), коли голова партії починає розказувати про якісь можливі коаліційні історії зі "Слугами" — сорі, це трохи не те, під чим ми підписувалися, коли заходили на борт корабля, що називається "Голос". Якщо одна людина помиляється у тому, куди має рухатися партія, то на це має бути належна відповідь від інших людей у партії", — додав Притула.

Після цього на уточнююче питання про бажання очолити партію, він відповів: "амбіція у мене є і я не буду цього заперечувати".

Нагадаємо, 10 лютого 2021 року Сергій Притула вийшов з політради партії "Голос" та перестав бути заступником голови політичної сили. Водночас він залишився членом партії та "працює над її розвитком".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua