• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

ПриватБанк домігся розгляду в Ізраїлі багатомільйонного позову до Коломойського

Реклама на dsnews.ua

Окружний суд Тель-Авіва (Ізраїль) вирішив, що позов державного "ПриватБанку" проти його колишніх власників і інших відповідачів на 600 млн доларів буде розглянуто в повному обсязі

Суд відхилив клопотання Israel Discount Bank, інформує "ДС" з посиланням на пресслужбу українського банку.

Як наголошується в повідомленні, в грудні 2019 року "ПриватБанк" подав позов до Окружного суду м Тель-Авів, Ізраїль, щодо схеми привласнення коштів в розмірі не менше 600 млн доларів, які були незаконно виведені з ПриватБанку в період з 2007 по 2011 роки і розміщені на банківському рахунку в одному з найбільших банків Ізраїлю — Israel Discount Bank.

"ПриватБанк" звернувся до Israel Discount Bank з позовом як до одного із співвідповідачів в Ізраїлі, в зв'язку з сприянням Israel Discount Bank незаконного привласнення грошових коштів "ПриватБанку".

Однак Israel Discount Bank подав клопотання про відхилення позову або тимчасове зупинення його розгляду до прийняття рішень у справах за позовами, поданими "ПриватБанком" в Англії й США.

"ПриватБанк задоволений, що ізраїльський суд виніс рішення на його користь, відхиливши клопотання Israel Discount Bank", — йдеться в повідомленні фінустанови.

Нагадаємо, в грудні 2019 року державний "ПриватБанк" ініціював новий судовий розгляд в Окружному суді Тель-Авіва в Ізраїлі проти колишніх власників банку та інших відповідачів.

Як повідомлялося, Верховний суд України дозволив АМКУ розслідування проти Коломойського.

    Реклама на dsnews.ua