• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

ПриватБанк оскаржить заборону суду проводити конкурс на голову правління

Господарський суд Києва оприлюднив рішення у справі за позовом профспілки ПриватБанку, яким заборонив фінустанові проводити конкурс на посаду голови правління

Реклама на dsnews.ua

ПриватБанк має намір оскаржити це рішення в апеляційному суді, інформує "ДС".

У своєму рішенні суд зазначає, що існує ймовірність встановлення незаконності результатів конкурсу у разі його проведення, що призведе до необхідності вжиття інших заходів в т.ч. судового захисту подання позову про оскарження результатів конкурсу.

"Наведене призведе до необхідності нових позовів, неможливості виконання рішення суду у випадку задоволення позову, а також може зумовити необхідність звернення позивача з іншим позовом для захисту його порушених прав", — йдеться у висновках суду.

Таким чином, суд вирішив заборонити проведення конкурсу на посаду очільника правління ПриватБанку:

Вимогою профспілки було також зобов`язати Кабмін провести конкурсний відбір голови правління згідно з постановою Кабміну № 927 "Про проведення конкурсного відбору керівників суб`єктів господарювання державного сектору економіки", уточнив Finbalance.

У пресслужбі ПриватБанку вже заявили, що подаватимуть апеляцію на вказане вище рішення Госпсуду Києва. У банку рішення суду вважають "черговою спробою дестабілізації роботи банку", повідомляє "Європейська правда".

Нагадаємо, 23 січня завершилась дія контракту з головою правління ПриватБанку Петром Крумханзлом, до моменту нового призначення в.о. голови правління буде Ганна Самаріна. Крумханзл керував ПриватБанком три роки, очолив його на початку 2018 року.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua