• USD 29.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

ПриватБанк планує оскаржити рішення Високого суду Лондона

Реклама на dsnews.ua
Суддя Тімоті Фанкорт офіційно виніс своє рішення у Високому суді Лондона у справі за позовом націоналізованого "Приватбанку" проти колишніх власників банку Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова

Під час слухання, що відбувся 23 листопада 2018 року в Лондоні, цей суддя надав "ПриватБанку" дозвіл на оскарження рішення суду першої інстанції з питання юрисдикції, передає "ДС" з посиланням на прес-службу банку.

"Банк подасть апеляційну скаргу найближчим часом", - йдеться в повідомленні "Приватбанку".

Згідно з рішенням Високого суду Лондона, судовий наказ про всесвітній арешт активів колишніх власників банку, Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова, і шести компаній, які, як заявляється, підконтрольні їм, на суму 2,6 млрд доларів залишається в силі. Відповідачам і надалі заборонено, крім іншого, відчужувати свої активи без згоди "Приватбанку" або дозволу англійського суду.

Як відзначили в прес-службі "Приватбанку", сьогоднішнє рішення фіксує висновки судді про те, що "у банку немає ніяких труднощів з доказом факту шахрайських дій для достатнього для судового розгляду справи... докази основним чином вказують на ретельно сплановані шахрайські дії та відмивання коштів в особливо великих розмірах... Існує дуже складна схема із залученням великої кількості кредитів та авансових платежів постачальникам... Саме штучна складність цієї схеми вказує на такі шахрайські дії" (Судове рішення, пункти 25-26).

Нагадаємо, раніше Високий суд Лондона оголосив неосудним позов Приватбанку до екс-власникам Ігорю Коломойському і Геннадію Боголюбову.

    Реклама на dsnews.ua