• USD 28.2
  • EUR 33.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

ПриватБанк vs Суркіси: Шмигаль відреагував на рішення Печерського суду

Реклама на dsnews.ua

Рішення Печерського райсуду Києва про стягнення з ПриватБанку мільярдів гривень на користь компаній, пов’язаних із братами Суркісами, ухвалено з порушенням норм процесуального законодавства

Про це заявив премʼєр-міністр України Денис Шмигаль, інформує "ДС".

"Уряд не погоджується з відповідною ухвалою суду та оскаржить її в апеляційному суді. Зараз ми чекаємо на повний текст рішення, щоб сформувати юридичну позицію для апеляції. Ми вважаємо, що рішення Печерського суду прийнято з порушенням норм процесуального законодавства, без розгляду справи по суті. Кабінет міністрів продовжить співпрацю з ПриватБанком та Національним банком для захисту інтересів держави та всіх українців", — написав Шмигаль у Facebook.

Він підкреслив, що рішення суду не стосується питання націоналізації ПриватБанку. "ПриватБанк є державним банком і невідʼємною частиною стабільної та прозорої банківської системи", — додав Шмигаль.

Як писала "ДС", 2 вересня Печерський райсуд Києва ухвалив рішення про виплату з державного ПриватБанку 350 мільйонів доларів сімʼї Суркісів за позовом про обслуговування депозитів, конвертованих в капітал банку при націоналізації. Рішення ухвалив одіозний суддя Сергій Вовк. Мінфін вже заявив, що готує апеляцію на це рішення.

    Реклама на dsnews.ua