• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Заклик Туки "роздрібнити" Росію переполошив путінцев

Реклама на dsnews.ua
Заява заступника міністра України у справах окупованих територій Георгія Туки про необхідність "роздрібнити" Росію викликало ажіотаж серед кремлівських чиновників

Заступник голови комітету Ради Федерації з оборони та безпеки Росії Франц Клинцевич вважає, що ці слова були вкладені в уста" Туки американськими кураторами, передає "ДС" з посиланням на "РИА Новости".

"Такі тези у українського заступника міністра просто так бути не можуть. Він спілкується з кураторами, які сьогодні практично кожним українським міністерством управляють. Якби не це кураторство, то Україна розвалилася б сама. А поки американці її тримають у руках, але при цьому всіляко експлуатують русофобію. Наприклад, зуміли вкласти в уста", - сказав він.

Як повідомляє RT, заступник голови комітету Держдуми Росії у справах національностей Руслан Бальбек у свою чергу заявив, що "Георгій Лою вже прославив себе геніальними ідеями як спеціаліст по форматуванню нового світоустрою".

"Зараз ми бачимо, як в своїй голові і на папері він зруйнував Росію, відвоював Крим і Донбас і всю цю оберемок тактичних планів відправив до Вашингтона на затвердження", - сказав він.

На заяву Туки відреагував також глава Чечні Рамзан Кадиров, назвавши її "антиросійською витівкою".

На його думку, український чиновник емоційно видав зміст "всіх нездійсненних снів української верхівки". Глава Чечні висловив думку, що український і російський народ в результаті будуть братськими.

Нагадаємо, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Георгій Лою заявив, що політично в перспективі Росія буде залишатися ворогом незалежної України, "тому наше завдання - прагнути роздрібнити Росію на частини".

    Реклама на dsnews.ua