• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Про другий термін ще не вирішив, але до кінця першого точно попрацюю, — Зеленський

Президент Володимир Зеленський ще не вирішив, чи йтиме на другий термін, але до кінця першої каденції "точно попрацює"

Реклама на dsnews.ua

Про це Зеленський заявив на брифінгу в Трускавці у неділю, який транслюється у Facebook "Слуги народу", передає "ДС".

Зеленського запитали, чи точно він визначився, що йде на другий термін, адже говорив депутатам фракції "Слуга народу" в суботу, що хоче бути президентом, доки не виконає всі свої обіцянки.

"Я нічого не вирішив з приводу другого терміну.

Щодо того, що я піду, коли я виконаю всі обіцянки, я говорив трішки про інше. У нас була статистика, ми виконали 30-35% наших обіцянок і нашої програми, і вже половина терміну пройшла.

Я сказав, що якщо ми з вами не будемо швидко працювати, особливо в Верховній Раді, тому що та статистика стосувалася саме роботи на законодавчій основі, якщо нам постійно будуть говорити, що це суперечить регламенту, і якщо буде постійно політичний спам через тисячі правок, ми не встигнемо це зробити. А я дуже хочу зробити все і встигнути все, що я пообіцяв.

Але це також не значить, що якщо я встигну це зробити за 4,5 роки, то я за пів року до кінця своєї каденції піду. Ні, я до кінця точно попрацюю", — сказав президент.

Як відомо, під час виборчої кампанії Володимир Зеленський обіцяв, що не буде балотуватися на другий термін. Однак останнім часом він вже робив натяки про можливість другої каденції.

Очільник Офісу президента Андрій Єрмак заявляв, що Зеленський пізніше визначиться з тим, чи балотуватися йому на другий термін.

Нещодавно президент Володимир Зеленський сказав, що хотів би встигнути виконати всі свої обіцянки протягом одного терміну на посаді глави держави.

Уже згодом Зеленский заявив, що поки рано говорити про можливість його висунення на другий президентський термін, але він хотів би "деякі речі закінчити".

Відповідно до соцопитувань, 48% українців виступають проти того, щоб Зеленський висував свою кандидатуру на другий президентський термін в 2024 році.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua