• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Продовжити можна закінчити: Шмигаль слідом за Степановим висловився щодо січневого локдауну

Реклама на dsnews.ua

Уряд не передбачає продовження локдауну, який триває з 8 по 24 січня

Про це розповів прем'єр-міністр Денис Шмигаль в інтерв'ю каналу "Україна 24", передає "ДС".

За його словами, з 25 січня країна має повернутися до адаптивного карантину, а локдаун вводили, щоби зменшити зростання захворюваності після новорічних свят.

"Цей карантин завершиться 24 числа, з 25-го ми перейдемо, ймовірно, до помаранчевої зони, яка діяла до введення цих правил. Насправді ми дуже уважно спостерігаємо за ситуацією, почалося невелике збільшення (захворюваності — ред.), ми очікуємо більш значного зростання. Але медична система готова, на сьогодні більше 53 тисяч ліжок у лікарнях забезпечено киснем. Загальна кількість відведених під ковідних хворих ліжок — 63 тисячі, зайнята на сьогоднішній ранок 21 тисяча ліжок", — повідомив він.

Нагадаємо, в Україні з 8 січня почали діяти посилені карантинні обмеження, запроваджені до 24 січня включно з метою запобігання поширенню COVID-19. В ефірі одного з телеканалів 12 січня міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що локдаун в Україні необхідно продовжити і після 24 січня, оскільки для цього є всі підстави. Втім, згодом глава МОЗ відрікся від своїх слів про продовження локдауну.

    Реклама на dsnews.ua