• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Прокуратура досі не підготувала підозри Медведчуку

Проектів підозр народному депутату від ОПЗЖ і куму президента Росії Віктору Медведчуку в даний час немає

Реклама на dsnews.ua

Про це заявила генеральний прокурор Ірина Венедіктова, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"У нас є багато проваджень, у яких фігурує це прізвище… своє логічне продовження, завершення вони знайдуть. На сьогодні матеріали, які були б проектами підозр, мені не подавали", — сказала Венедіктова, відповідаючи на питання про те, чи є підозри по результатах слідчих дій СБУ у справах, в яких фігурує Медведчук.

За її словами, слідство активно працює в різних напрямках.

"Зокрема, щодо мережі автозаправок, щодо фактів можливого незаконного переміщення нафтопродуктів із РФ поза митним контролем і щодо ухилення від сплати податків. Також щодо діяльності "Українського вибору", де трьом учасникам громадського руху вже повідомлено про підозру у сприянні окупації Криму", — розповіла Венедіктова.

Вона додала: "Подивимося, які матеріали збере слідство за всіма провадженнями, оцінимо якість цих матеріалів, їх обґрунтованість, а потім уже ставитиметься питання щодо проекту підозри".

Нагадаємо, в кінці березня спецслужби провели обшуки на дачі Віктора Медведчука та Оксани Марченко "Ведмежа діброва" в Закарпатській області. 30 березня стало відомо, що Служба безпеки України провела обшуки у громадян, які є або були причетні до громадської організації "Український вибір", повʼязаної з проросійським народним депутатом Медведчуком.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua