• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Прокуратура почала розслідування проти 8 кримських військових, які вчинили зраду

Реклама на dsnews.ua
Офіцери перейшли на бік Росії ислужат в її армії

Військова прокуратура Центрального регіону розпочала досудове розслідування щодо восьми військовослужбовців військової частини, що дислокувалася в аннексированном Росією Криму, за фактами, які свідчать про держзраду. Про це "ДС" повідомили в прес-службі прокуратури.

Як встановило слідство, військовослужбовці в період з лютого по травень 2014 року, перебуваючи на службі у військовій частині А1387 (Джанкой, АР Крим), надавали Росії Федерації допомогу в проведенні підривної діяльності проти України, захоплення військового майна, і здійснювали дії, спрямовані на зниження боєздатності української армії і підрив обороноздатності України.

Крім того, ці офіцери, в порушення директиви Міноборони України і Генштабу ЗСУ від 06.05.2014 № Д-1 "Про особливості проходження військової служби військовослужбовцями Збройних Сил України, пов'язані з тимчасовою окупацією території України", не прибули до військової частини А2656 (м. Вінниця), тим самим перейшовши на бік ворога в умовах окупації російськими військами території України.

В даний час дані військовослужбовці зараховані до списків особового складу Збройних Сил РФ проходять військову службу за контрактом авіаційної комендатури Чорноморського флоту.

Читайте також:

    Реклама на dsnews.ua