• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

Пропагандист Кремля Красовський з першого дня підтримував Майдан (СКРІНШОТ)

Російський пропагандист Антон Красовський поставив "лайк" під повідомленням у Facebook українського політика, а у 2013 році – журналіста Мустафи Найєма, який 10 років тому запрошував вийти на Майдан Незалежності у Києві. Мустафа Найєм 21 листопада 2013 року закликав українців протестувати проти рішення влади про відмову від підписання Асоціації з Європейським Союзом

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

На це у Telegram звернув увагу російський публіцист Станіслав Бєлковський, передає "ДС".

"Зустрічаємося о 22:30 під Монументом Незалежності. Одягайтеся тепло, беріть парасольки, чай, каву, гарний настрій та друзів", — писав того дня Мустафа Найєм.

Того вечора 10 років тому на Майдані Незалежності зібралося близько півтори тисячі людей.

Під постом Найєма поставив "лайк" І Антон Красовський. Нинішній пропагандист Кремля, який під час повномасштабної війни Росії проти нашої країни закликає до вбивств українських дітей, тоді займав "ліберальнішу позицію" та, очевидно, читав у Facebook українських журналістів.

"Революція Гідності (2013-2014) в Україні розпочиналася за потужної підтримки Антона В'ячеславовича Красовського. Так, були часи", — з іронією пише Станіслав Бєлковський.

Нагадаємо, у вівторок, 21 листопада, Україна відзначає десятирічну річницю Євромайдану, яка розпочалася у 2013 році з відмови тодішнього президента Віктора Януковича та його уряду на чолі з Миколою Азаровим підписати Угоду про Асоціацію з Європейським Союзом.

Масові протести, спроби розгону яких з боку влади супроводжувалися кровопролиттям, призвели до повалення правлячого режиму та втечі Януковича, Азарова та низки інших представників тогочасної влади до Росії.

Офіційна представниця російського МЗС Марія Захарова в понеділок, 20 листопада заявила, що Україна через 10 років після Революції Гідності нібито перетворилася на "територію, що вимирає". Про те, що з 2014 року триває російська агресія, яка супроводжувалася анексією Криму, окупацією Донбасу і повномасштабною війною проти України, яка триває і досі, Захарова воліла "забути".

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua