• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Протестувальники блокували призначення Мураєвой в Харківську ОДА

Реклама на dsnews.ua

В останній момент питання про призначення Валерії Мураєвой на посаду в Харківську облдержадміністрацію не включили до порядку денного Кабінету міністрів України

Про це йдеться в повідомленні "Цензор.НЕТ", передає "ДС".

Колишня дружина Євгенія Мураєва залишається без посади завдяки громадським організаціям Харкова. Фактично вони заблокували призначення проросійськи налаштованого політика Валерії Мураевой заступником Олексія Кучера.

"Фрайкор", "Ветеранське братство", "Правий сектор" і "Нацкорпус" неодноразово відкрито виступали проти цієї кандидатури в Києві та Харкові: двічі пікетували будівлю Харківської облдержадміністрації, подавали звернення голові СБУ Івану Баканову і, нарешті, у середу, коли планувалося затвердження Мураєвой, вийшли під Кабмін і Офіс президента з єдиною вимогою — не допустити реваншу проросійських сил.

Голова "ветеранського братства" Данило Акуленко упевнений, що головні бенефіціари цього призначення — Геннадій Кернес, який хоче керувати не тільки міською радою, але і облдержадміністрацією та Вадим Слюсарев, тіньовий куратор Харківської області.

"Завдяки нашим спільним зусиллям призначення не відбулося. Ми знаємо, що кандидатуру повинні були розглядати на Кабміні, але тільки через тиск рішення не було поставлено на голосування. Ми звертаємо увагу Офісу президента на те, що призначення Мураєвой виключно в інтересах Кернеса. Ми і надалі будемо пильними і будемо готові до будь-яких дій задля недопущення призначення Мураєвой", — сказав Акуленко.

Нагадаємо, поет Сергій Жадан і режисер, в'язень кремлівського режиму Олег Сенцов також говорили про небезпеку реваншу і загрозу капітуляції у зв'язку з можливим призначенням Мураевой в ХОДА. Швидше за все, остаточно питання про працевлаштування Валерії Мураєвой ще не знято з порядку денного і його продовжать лобіювати. Громадські організації Харківщини обіцяють і надалі захищати основи української державності.

    Реклама на dsnews.ua