• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Проти росіян в ПАРЄ потрібно відновити санкції, а Навальний ще відповість за Крим, - Гончаренко

Реклама на dsnews.ua

Народний депутат фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко ініціюватиме відновлення санкцій проти російської делегації в ПАРЄ через арешт в Росії опозиціонера Олексія Навального

Про це Гончаренко заявив на своєму Telegram-каналі, повідомляє "ДС".

"Ініціюватиму дебати з приводу затримання Навального і відновлення санкцій проти російської делегації в ПАРЄ", — написав Гончаренко.

Депутат нагадав, що однією з головних причин безумовного повернення російської делегації в ПАРЄ називали необхідність діалогу, з метою забезпечення захисту прав людини в Росії. Але, підкреслив Гончаренко, Російська Федерація не демонструє ніякого прогресу в цій справі, повністю ігноруючи в тому числі резолюції ПАРЄ.

"Таким чином, я вважаю справедливим повернення санкцій проти російської делегації до виконання резолюцій, що стосуються окупації Криму і війни на Донбасі, забезпечити моніторинг незалежного розслідування отруєння Олексія Навального і встановлення головних замовників, які можуть бути серед вищого керівництва РФ, з обовʼязковим подальшим посиленням санкцій проти них", — заявив нардеп.

Водночас Гончаренко вважає, що Навальний ще відповість за свої слова про Крим.

"Повторю свою позицію. Нам необхідний прагматизм в зовнішній політиці. Прийде час і Навальний відповість за свої слова про Крим. Питання деокупації півострова не зникне з порядку денного в жодному разі. Однак, якщо зараз Навальний може допомогти нам домогтися повторного виключення російської делегації в ПАРЄ — ми маємо піднімати і просувати це питання. Все, що шкодить нашому ворогу, корисно нам", — написав він.

Нагадаємо, лідер російської опозиції Олексій Навальний був затриманий в аеропорту "Шереметьєво" після прильоту з Берліна 17 січня.

18 січня Хімкінський суд, засідання якого відбувалося у відділенні поліції, заарештував Навального на 30 діб — до 15 лютого.

    Реклама на dsnews.ua