• USD 28.2
  • EUR 33.1
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

Проти Лерос за день відкрили дві кримінальні справи. Нардеп заявив про політичні репресії Офісу президента

Реклама на dsnews.ua

Офіс президента перетворився на репресивний верстат, по дзвінку з якого проти "неугодних" відкривають кримінальні справи

Про це заявив народний депутат Гео Лерос, коментуючи своє виключення з фракції "Слуга народу", повідомляє "ДС" з посиланням на "Цензор.нет".

"Мені сказав один із заступників фракції ("СН", — "ДС"), який, в тому числі розмовляв з президентом (Володимиром Зеленським, — "ДС"), що це (виключення Лерос з фракції, — "ДС") приватна вимога президента. Я думаю його (Зеленського, — "ДС") вкрай засмучує чути правду про те, що відбувається в країні, про той градус та ті неправильні кроки, які здійснює особисто президент і його Офіс президента", — заявив Лерос.

Також нардеп заявив, що проти нього 1 вересня відкрили не одне кримінальну справу, як повідомлялося раніше, а дві, проте подробиць не повідомив.

"Я вчора з інтернету дізнався, що відкрили ще одну кримінальну справу, потім мені направили, що ще одну кримінальну справу. Відкрито за вчора дві кримінальні справи. Адвокати зараз цим займаються. Це єдині важелі, які у них є. Офіс президента перетворився на репресивний верстат, який за дзвінком на когось відкриває справи, на когось закриває, тому нічого дивного в цьому немає", — сказав він.

Також Лерос вважає, що йому спалили автомобіль за "мовчазної згоди" Офісу президента.

"Я думаю, що в будь-якому випадку такі дії відбуваються безпосередньо за мовчазної згоди Офісу президента. У мене немає бізнесу. У мене немає ніяких побутових питань, які потрібно було б з кимось ділити. Це в будь-якому випадку йде політичний тиск", — упевнений депутат.

Лерос зазначив, що залишається у Верховній Раді, оскільки імперативний мандат не прийняли та можливості виключити його з парламенту немає, але поки не планує вступати іншу фракцію або депутатську групу.

Як повідомляла "ДС", Офіс генпрокурора вніс до Єдиного реєстру досудових розслідувань заяву про вчинення народним депутатом України Гео ЛЕРОС злочину, передбаченого ч. 1 ст. 212 КК України — ухилення від сплати податків. Номер кримінального провадження 42020000000001591 від 25.08.2020.

Нагадаємо, раніше нардеп Лерос звинуватив Зеленського в порушенні передвиборних обіцянок і відсутності стратегії розвитку країни. За його словами, "країна рухається в прірву", а президент тепер очолює "клани Януковича" в парламенті.

    Реклама на dsnews.ua