• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Проти офіційних осіб України підготовлені санкції, — МЗС Білорусі

Реклама на dsnews.ua

Білорусь підготувала список санкцій щодо низки офіційних осіб України через нібито дії української сторони проти республіки

Про це заявив міністр закордонних справ Білорусі Володимир Макей 26 листопада на брифінгу в Мінську, передає "ДС".

"На початковому етапі ми також підготували відповідний список санкцій щодо низки офіційних осіб України. І будемо далі дивитися, як будуть розвиватися події. Звичайно, ми не будемо залишати без відповіді жодне з дій України, спрямоване проти білоруської держави", — сказав він.

Нагадаємо, 26 листопада послу України в Мінську вручили ноту протесту в звʼязку з "безперервною серією Антибілоруських акцій" щодо посольства в Києві.

Як писала "ДС", раніше в Києві під будівлею посольства Республіки Білорусь проходила акція солідарності з білоруською нацією, присвячена Дню військової слави Білорусі, який відзначався 8 вересня. Учасники акції висловлювали солідарність з народом Білорусі, який вимагав нових виборів і відставки Олександра Лукашенка, самопроголошеного президента країни. Вони також вимагали звільнити всіх політвʼязнів і осіб, затриманих під час мітингів у Білорусі.

    Реклама на dsnews.ua